Сектор з питань запобігання та виявлення корупції інформує про оновлення нормативної бази.

Рекомендуємо ознайомитися зі змінами, щоб бути підготовленими до них.

Роз'яснення від 29.12.2021 №11

Нові порядки:
ведення реєстру е-декларацій 
повідомлення про суттєві зміни 
відкриття валютного рахунка


 

 

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відповідно до ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції» нагадує про початок чергового етапу Е-декларування яке розпочалось з 01 січня 2022 року.

З метою завчасної підготовки для подання е-декларації просимо Вас виконати наступні дії:

По-перше: перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

По-друге: перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. На офіційному веб-сайті НАЗК за посиланням: у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки НАЗКза адресою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті НАЗК:  Для отримання роз’яснення при заповненні е- декларацій звертатись до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел. (0522) 32-26-29 або 050-902-60-28.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4354556
Сьогодні
Цього місяця
Всього
26
86131
4354556

Ваш IP: 34.229.63.28
30-11-2023