Сигналізаційні повідомлення про розвиток і поширення шкідливих організмів

Понеділок, 15 серпня 2022 12:18 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Гусінь лускокрилих шкідників шкодить посівам!

 

gusin luskokrilyh shkodit posivu1gusin luskokrilyh shkodit posivu2

На фото показане пошкоджене поле соняшнику одної із центральних областей. Масове пошкодження посівів, в першу чергу, сталось через невчасний моніторинг стану культур. В результаті поля потерпають від гусениць совок, лучного метелика тощо, які завдають великої шкоди посівам соняшнику та кукурудзи, з’їдаючи їх за лічені дні.

В нашій області масового заселення гусеницями на даний час не зафіксовано, але не потрібно розслаблятись. Погодні умови літнього вегетаційного періоду 2022 року сприяють інтенсивному розвитку лускокрилих шкідників, тому необхідно приділити цьому питанню достатньо уваги.

В першу чергу необхідно проводити постійний моніторинг своїх посівів, що дає змогу вчасно виявляти заселення посівів шкідливими організмами, а обробка посівів на початку розвитку шкідника більш результативна та потребує менших затрат.

Щоб захистити свої поля від пошкоджень і забезпечити високі якісні та кількісні показники майбутнього врожаю необхідно своєчасно проводити обробітки. Перед застосуванням засобів хімічного захисту необхідно оцінити фактичну чисельність шкідника (визначити ЕПШ) і прийняти рішення про доцільність їх застосування. Рекомендовані препарати з діючими речовинами: дельтаметрин, 25 г/л, хлорантраніліпрол, 200г/л та інші інсектициди, дозволені до використання в Україні.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3869725
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1146
35865
3869725

Ваш IP: 18.206.92.240
20-03-2023