Черговий навчальний семінар з питань захисту прав споживачів пройшов в Олександрії Рекомендовані

Фахівці управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели черговий виїзний навчальний семінар із суб’єктами господарювання в м. Олександрія. До зустрічі долучилися представники Олександрійської міської ради.

В ході спілкування головний спеціаліст відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Держпродспоживслужби Кіровоградщини Галина Рубан поінформувала підприємців про необхідність дотримання вимог законодавства щодо надання інформації про продукцію державною мовою, реалізації складної побутової техніки, додержання вимог законодавства щодо розповсюдження пластикових пакетів.

На особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимогах щодо оформлення маркування до товару, супровідних документів зосередила увагу підприємців головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду Любов Андрієнко.

Начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими Віра Сухопарова звернула увагу присутніх на суттєві зміни в Законі України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» в частині заборони щодо куріння, вживання та використання пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, трав’яних виробів для куріння, тютюнових виробів, кальянів, електронних сигарет та предметів, пов’язаних з їх вживанням. Окремо доповідач зупинилася на визначенні громадських місць, де заборонено куріння, та на штрафних санкціях, які передбачені за порушення вимог зазначеного Закону.

Під час зустрічі мова також йшла про рекламування товарів державною мовою та незаконне використання в рекламі різноманітних товарів тематики Збройних сил України, оборони України, інших знакових символів, які стосуються відбиття російської агресії.

seminar 24 05 2023 1seminar 24 05 2023 2

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4354518
Сьогодні
Цього місяця
Всього
2479
86093
4354518

Ваш IP: 34.229.63.28
29-11-2023