Прийом документів здійснюється:    (швидко перейти до Переліку документів) 

 

м. Кропивницький, вул. Покровська, 73 Б

Тел. (0522) 36 78 00.

Об’єднані територіальні громади: Аджамська сільська, Бобринецька міська, Великосеверинська сільська, Гурівська сільська, Долинська міська, Катеринівська сільська, Кетрисанівська сільська, Компаніївська селищна, Кропивницька міська, Новгородківська селищна, Олександрівська селищна, Соколівська сільська, Первозванівська сільська, Устинівська селищна

Графік роботи

Понеділок, вівторок - робота з документами, огляд техніки з 8.00 до 17.00 год.

Середа - прийом іспитів на посвідчення тракториста-машиніста з 8.00 до 17.00 год.

Четвер - прийом заяв від фізичних та юридичних осіб з 8.00 до 16.30 год.

П'ятниця - робота з документами, огляд техніки з 8.00 до 15.45 год.

 

Смт. Голованівськ, вул. Соборна, 26

Тел. (068) 090 70 59

 Об’єднані територіальні громади: Благовіщенська міська, Вільшанська селищна, Гайворонська міська, Голованівська селищна, Заваллівська селищна, Надлацька сільська, Новоархангельська селищна, Перегонівська сільська, Підвисоцька сільська, Побузька селищна

Графік роботи

Понеділок – прийом заяв від фізичних та юридичних осіб з 8.00 до 16.30 год.

Вівторок - робота з документами, огляд техніки з 8.00 до 17.00 год.

Середа - прийом іспитів на посвідчення тракториста-машиніста з 8.00 до 17.00 год.

Четвер - прийом заяв від фізичних та юридичних осіб з 8.00 до 16.30 год.

Пятниця - робота з документами, огляд техніки з 8.00 до 15.45 год.

 

м. Новоукраїнка, вул. Гагаріна, 19

Тел. (050) 670 77 03

Об’єднані територіальні громади:  Ганнівська сільська, Глодоська сільська, Добровеличківська селищна, Злинська сільська, Маловисківська міська, Мар`янівська сільська, Новомиргородська міська, Новоукраїнська міська, Піщанобрідська сільська, Помічнянська міська, Рівнянська сільська, Смолінська селищна, Тишківська сільська

Об’єднані територіальні громади:  Великоандрусівська сільська, Дмитрівська сільська, Знам'янська міська, Новопразька селищна, Олександрійська міська, Онуфріївська селищна, Пантаївська селищна, Петрівська селищна, Попельнастівська сільська, Приютівська селищна, Світловодська міська, Суботцівська сільська

Графік роботи

Понеділок – прийом заяв від фізичних та юридичних осіб з 8.00 до 16.30 год.

Вівторок - робота з документами, огляд техніки з 8.00 до 17.00 год.

Середа - прийом іспитів на посвідчення тракториста-машиніста з 8.00 до 17.00 год.

Четвер - прийом заяв від фізичних та юридичних осіб з 8.00 до 16.30 год.

Пятниця - робота з документами, огляд техніки з 8.00 до 15.45 год.

 


 

Документи, які має надати власник при:

І. Реєстрації машин

Трактори та комбайни реєструються протягом семи днів на підставі заяви власника або уповноваженої ним особи (форма заяви в Наказі Мінагрополітики від 16.07.2009 № 504).

Форми заяв:

- для юридичних осіб

- для фізичних осіб

До заяви додаються:

1) документи, що підтверджують право власності або правомірність використання машини;

2) копії паспорта та картки фізичної особи - платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платників (для фізичної особи);

3) документ, що посвідчує особу представника власника та його повноваження (у разі потреби);

4) свідоцтво про реєстрацію машини з відміткою про її зняття з обліку попереднім власником (якщо машина перебувала в експлуатації та була зареєстрована в інспекції чи іншому державному органі);

5) договір купівлі-продажу, акт приймання передачі 

6) митна декларація на паперовому носії або її копія, засвідчена в установленому порядку - для машин, що ввезені на митну територію України та реєструються вперше;

7) висновок спеціаліста;

 8) суб’єкти господарювання, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю тракторами, самохідними та причіпними сільськогосподарськими машинами, на продані транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, споживачеві повинні видавати  “сертифікат відповідності затвердженому типу» або «сертифікат затвердження типу»,юридичні та фізичні особи, які самостійно ввезли на митну територію України трактори та іншу сільськогосподарську техніку та вперше реєструють її в Україні, зобов’язані також подавати  сертифікат затвердження типу, виданий на одиничні зразки машин.

9) довідки про включення до ЄДРПОУ або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для підтвердження правильності найменування власника, його адреси та ідентифікаційного коду).

Власник зобов'язаний зареєструвати машину протягом 10 діб після придбання, митного оформлення або виникнення інших обставин.

Нові машини, які не зареєстровані, реєструються після їх огляду державними інспекторами за місцем їх реєстрації

У реєстрації машини може бути відмовлено:

1) машина не знята з обліку попереднім власником чи іншому державному органі, за винятком випадків, передбачених законодавством;

2) не має ідентифікаційного номера;

3) документи подано не в повному обсязі; 

4) викладено іноземною мовою без додатка засвідченого в установленому порядку перекладу на державну мову, копії яких не засвідчені в установленому порядку;

5) оформлено з іншими порушеннями закону;

6) у висновку спеціаліста зазначено, що на машині знищені або підроблені, або сфальсифіковані ідентифікаційні номери складових частин (вузлів і агрегатів) машини ввезені на територію України без відповідного їх митного оформлення або із сфальсифікованими документами митного оформлення, про що зазначено у висновку спеціаліста.

 

ІІ. Знятті з обліку машин

 

Документи, необхідні для зняття машини з обліку в зв’язку з відчуженням (реалізацією):

 1. Заява.
 2. Документ, що посвідчує особу представника власника та його повноваження (у разі потреби) – паспорт, довіреність.
 3. Свідоцтво про реєстрацію машини.
 4. Рішення уповноваженого органу управління власника про зняття машини з обліку (протокол зборів засновників, правління, наказ директора тощо в межах компетенції). Для підтвердження компетенції органу надається копія статуту, засвідчена в установленому порядку.
 5. Копія згоди або дозволу на зняття машини з обліку відповідного суб'єкта управління майном(для державних та комунальних підприємств).
 6. Письмова згода співвласників на зняття машини з обліку, що засвідчується в установленому порядку (для зняття з обліку машини, зареєстрованої з урахуванням підпункту 1 пункту 8 Порядку).
 7. Рішення загальних зборів колективного сільськогосподарського підприємства про зняття машини з обліку (для зняття з обліку машини, зареєстрованої з урахуванням підпункту 2 пункту 8 цього Порядку).
 8. Засвідчене в установленому порядку рішення власника або суду про ліквідацію юридичної особи (для зняття з обліку машини у зв'язку з ліквідацією юридичної особи).
 9. Висновок спеціаліста з проведення обстеження машини на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації.
 10. Довідки про включення до ЄДРПОУ або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для підтвердження правильності найменування власника, його адреси та ідентифікаційного коду).

У разі зняття з обліку машини у зв'язку з відчуженням номерний знак власник здає до відповідного відділу Головного управління. У свідоцтві про реєстрацію машини робиться запис "Знято з обліку для реалізації".

Для транспортування знятої з обліку машини відділ Головного управління видає номерний знак "Транзит".

 

ІІІ. Отриманні посвідчення на право керування тракторами та іншими машинами

 

Посвідчення видається особі, яка пройшла медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ, а також професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації відповідно до навчальних планів і програм та склала теоретичний і практичний іспити екзаменаційній комісії.
     Під час теоретичного іспиту перевіряються знання правил дорожнього руху і правил технічної експлуатації машин.

     Під час практичного іспиту перевіряються навички керування машинами тих категорій, які заявлені для отримання посвідчення.

   Для складання теоретичного і практичного іспиту та отримання посвідчення тракториста-машиніста до інспекції подаються такі документи:

 • заява від особи ;
 • диплом кваліфікованого робітника або свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації;
 • медична довідка встановленого зразка про придатність до керування машинами;
 • дві фотокартки розміром 3 x 4 сантиметри, що відповідає віку особи на момент одержання нею посвідчення;
 • копія картки фізичної особи - платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера Державного реєстру фізичних осіб платників податків та інших обов'язкових платежів.

Крім зазначених документів до екзаменаційної комісії подається документ, що посвідчує особу, а для одержання дозволу на право керування машинами інших категорій також посвідчення тракториста-машиніста.

Якщо особа не склала теоретичного або практичного іспиту, то нове посвідчення їй не видається, а попереднє вилучається, і повторний іспит призначається не раніш як через 10 днів.

Отримання рахунку на оплату можливе наступним чином:

Для юридичних осіб (крім бюджетних організацій):

Через систему самообслуговування на сайті: http://doc.dpk.net.ua

Підприємства, які фінансуються з бюджетунадсилають до
ДП «Київоблагростандарт» електронним листом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.замовлення, в якому зазначаються: повна назва підприємства, платіжні реквізити, вид та кількість необхідної продукції, ПІБ та номер телефону контактної особи для зв’язку.

Для фізичних осіб:

 1. Через систему самообслуговування на сайті:
 2. http://doc.dpk.net.ua /;

або

 1. Надіславши до ДП «Київоблагростандарт» електронним листом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. замовлення, в якому зазначаються:
 • прізвище, ім’я, по батькові, індивідуальний податковий номер фізичної особи;
 • назва та кількість необхідної продукції, а саме:

Свідоцтво про реєстрацію машини (кількість)

Талон тимчасової реєстрації машини (кількість)

Посвідчення тракториста-машиніста (кількість)

Державний номерний знак (кількість)

Номерний знак «Транзит» (кількість)

 • контактний номер телефону для зв’язку.

Зворотно споживач отримує рахунок на оплату.

ВАЖЛИВО: оплата по одному рахунку можлива лише один раз!!

Телефони для довідок: 0932158377; 0932158059; 0932158799

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4354462
Сьогодні
Цього місяця
Всього
2423
86037
4354462

Ваш IP: 34.229.63.28
29-11-2023